Klub Sportowy Avia Kamionki rozpoczął przygotowania do nowege sezonu, który będzie dla "Aviatorów" nie lada wyzwaniem.
Ulubieńcy kibiców oglądających mecze przy ulicy Mieczewskiej będą beniaminkiem V Ligi RED BOX grupy 2.

Warto dodać, że KS Avia wygrała ligę okręgową z przewagą 20 punktów, nie ponosząc przy tym żadnej porażki. Drużyna z Kamionek strzelała średnio ponad cztery bramki na mecz!
Podopieczni trenera Tomasza Gendery tworzyli kapitalne widowiska, przez co na trybunach w każdym kolejnym meczu pojawiało się więcej kibiców, aby ostatecznie podczas mistrzowskiej FETY wypełnić trybuny po brzegi.
Drużynę czeka teraz bardzo poważny sprawdzian, nie tylko umiejętności, ale również, a może i przede wszystkim organizacyjny. Jednak przy pomocy wielu ludzi, którym na sercu leży dobro klubu, Avia będzie gotowa do rywalizacji o punkty w sezonie 2023/2024, który zacznie w weekend 12-13 sierpnia.
Trener Tomasz Gendera: "Nadchodzący sezon jest trochę niewiadomą dla nas. Będziemy beniaminkiem 5 ligi i będziemy się tej ligi dopiero uczyć. Zdajemy sobie sprawę, że to już nie będzie okręgówka. Już wiemy, że trafiamy do bardzo mocnej grupy, w moim mniemaniu najmocniejszej spośród 3 grup. Będą mocniejsze zespoły, bardzo dobrze zorganizowane, trudniejsze mecze i trzeba być tego świadomym. Jednak uważam, że jeśli utrzymamy kadrę zespołu to stać nas będzie na zrobienie niespodzianki i będziemy robić wszystko żeby z każdego pojedynku wychodzić zwycięsko. Celem będzie dobra gra w każdym kolejnym meczu."

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI