Celem obozu było przygotowanie zawodników do rundy jesiennej sezonu piłkarskiego 2020/2021 propagowanie sportu,aktywnego wypoczynku i rekreacji.

Program pobytu na zgrupowaniu obejmował zajęcia treningowe z piłki nożnej,(dwa treningi 90 minutowe),realizacja programu ”multisport”, korzystanie z hotelowego basenu oraz wycieczki piesze nad malowniczo położoną plażę nad jeziorem Chrzypskim.

Całość programu pobytu na zgrupowaniu szkoleniowym uzupełniona była w odprawy taktyczne oraz pogadanki edukacyjne.

Po przyjeździe uczestnicy zostali zakwaterowani w domkach 3 i 4 osobowych.

Domki były wyposażone w łazienki. Ponadto uczestnicy zostali zapoznani z regulaminem i ramowym harmonogramem obozu.

Podczas pobytu serwowane były trzy posiłki dziennie (śniadania, obiad, kolacja).

Jedzenie było smaczne i zdrowe, dostosowane do potrzeb żywieniowych sportowców z uwzględnieniem odpowiedniego doboru składników pokarmowych.

 

Treningi odbywały się niezależnie od warunków pogodowych i ukierunkowane były na podniesienie na wyższy poziom ogólnej sprawności fizycznej oraz motorycznej pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej co pozwoliło także na analizę i poprawę zespołowej oraz indywidualnej techniki zawodników.


W ramach programu ''multisport” podczas trwania całego zgrupowania zawodnicy rywalizowali w niżej wymienionych konkurencjach by na koniec odebrać za zwycięstwo okazałą statuetkę, zwycięzcy otrzymali nagrody w poszczególnych konkurencjach ,takich jak: mistrz badmintona, mistrz żonglerki, najlepszy biegacz,najlepszy obozowicz, najczystrzy pokój, najlepszy pływak, omnibus, mistrz tenisa stołowego oraz siłacz.


Postawione cele zgrupowania szkoleniowego zostały osiągnięte, a program zrealizowany.

Mamy nadzieję,że poświęcony czas na podniesienie ogólnej sprawności fizycznej oraz wzbogacenie naszych zawodników w wiedzę,która wzniesie ich na wyższy poziom, zaprocentują w momentach konfrontacji w rywalizacji sportowej.

 

Pełna galeria zdjęć: https://ksavia.pl/galeria/2020/oboz-sportowy-lezeczki-2020

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI