Festyn na zakończenie sezonu.  Nagroda za pracowity rok po prostu się należy

Gotowi do biegu – nie tylko na murawie. Coroczny festyn na zakończenie sezonu. Nagroda za pracowity rok po prostu się należy.
Rozgrywki piłkarskie kończą się tuż przed wakacjami. Co roku, w czerwcu, spotykamy się na podsumowanie sezonu w atmosferze pikniku i dobrej zabawy. Pod wiatą na obiektach sportowych przy ul. Mieczewskiej stawia się liczne grono Aviatorów: piłkarze drużyny seniorów, dzieci, młodzież, rodzice oraz sportowi opiekunowie. Na rekreacyjną część naszych boisk zapraszamy wszystkich, którzy przez cały sezon dokładają wielu starań, by wszystkie sekcje i roczniki mogły reprezentować naszą małą ojczyznę na murawach regionu.

 Nie może zabraknąć grilla, napojów, wypieków, przekąsek i smakołyków - ale to nie wszystko. Największym powodzeniem podczas tego wyjątkowego festynu cieszy się rywalizacja we wszystkich odmianach, nie tylko pod postacią meczów piłkarskich, ale także wesołych konkursów pomiędzy dziećmi i dorosłymi. Coroczne świętowanie jest możliwe dzięki zaangażowaniu wszystkich członków biało-niebieskiej społeczności, a sportowa atmosfera sprzyja wyśmienitej zabawie.

Spotkania wigilijne w Avii Kamionki. Jesteśmy razem nie tylko na boisku.

Wyróżnieni podczas klubowej Wigilii.Grudzień to nie tylko okazja do przedświątecznego spotkania w klubowym gronie. W okresie, w którym pozostaje jedynie gra w hali i ogólnorozwojowe treningi, nie zapominamy o tradycji, która ma w sobie moc łączenia ludzi w każdym środowisku. Nie inaczej jest w Avii Kamionki. Oprócz wigilijnych akcentów mamy również podsumowanie roku. Corocznym zwyczajem jest wybór najlepszych zawodników na każdej pozycji. Żeby zasłużyć sobie na taki tytuł, warto pracować przez cały rok.
Statuetka najlepszego bramkarza, środkowego obrońcy czy lewego napastnika to wielkie wyróżnienie dla każdego młodego piłkarza.Wigilia klubowa to jedna z okazji do

świętowania i podziękowań dla osób, które na boisku i poza nim przez cały rok wykonują tytaniczną pracę, by  biało-niebiescy Aviatorzy z Kamionek mogli z dumą rywalizować w dziecięcych i młodzieżowych rozgrywkach w Wielkopolsce.

Turniej dla Ani i Zosi w Kamionkach. You're never walk alone

Ania i Zosia – dziewczyny o wielkich sercach.To hasło zna cały piłkarski świat, choć kojarzy się z konkretnym klubem - FC Liverpool. W dniach 12-15 maja 2019 roku włączyliśmy się w organizację turnieju charytatywnego wraz z firmą Sempler. Na naszym boisku spotkało się 12 drużyn, a całkowity dochód z wpisowego i aukcji internetowych został przekazany na rehabilitację cierpiącej na porażenie mózgowe Zosi Urbańskiej i jej mamy Ani, która zmaga się z nowotworem piersi.
Mama i córka walczą o powrót do zdrowia z determinacją, której mogą im pozazdrościć najwięksi piłkarze  z wielkich klubów Europy. Obie dzielne dziewczyny wręczyły również swoje nagrody dla osób, które zaangażowały się w to piłkarskie święto.

W finale nikt nie odstawiał nogi

W wielkim finale ekipa FC Browary pokonała Tritt Team, zwycięzcy otrzymali pamiątki z turnieju, a piłkarski duch w Kamionkach po raz kolejny okazał moc jednoczenia i skupiania ludzi przy naprawdę ważnych sprawach. 

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI