Pomimo urlopów i wakacji nie zwalniamy. Na przełomie czerwca i lipca w Łężeczkach odbył się nasz coroczny obóz piłkarski, w którym udział wzięło ponad sześćdziesięciu chłopców z Akademii AVIA Kamionki. Lipiec to również czas półkolonii, cieszą się one każdego roku bardzo dużym zainteresowaniem. W dwóch organizowanych przez nas terminach udział bierze ponad dziewięćdziesiąt dzieci, które pod okiem wykwalifikowanej kadry spędzają czas „na sportowo” z mnóstwem dodatkowych zabaw i atrakcji.

 

Już teraz przygotowujemy się do nowego sezonu i zapowiada się on dla nas bardzo ekscytująco. Nasza Akademia Piłkarska rośnie w siłę, a młodych adeptów piłkarstwa wciąż przybywa. W tej chwili szkolimy ponad 330 piłkarzy i piłkarek. Sezon 2023/2024 rozpoczynamy treningami już w poniedziałek 31 lipca. Zapraszamy wszystkich chętnych, po wcześniejszej rejestracji na stronie AVIA Kamionki w zakładce „Zapisy do Akademii”. Nowy sezon to również nowe wyzwanie dla drugiego zespołu seniorów, który został zgłoszony do rozgrywek WZPN w B-klasie, a który składa się z naszych wychowanków z roczników 2005, 2006 i 2007.

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI