Jeszcze w trakcie trwania wakacji letnich zawodnicy z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣2️⃣ przystąpili do zmagań w rozgrywkach ligowych WZPN.
Sezon 2023/2024 to dla nas bardzo dużo zmian❗️❗️❗️
To koniec grania meczy w ramach bezwynikowych turniejów towarzyskich a początek prawdziwych spotkań o cenne punkty i miejsce w tabeli ?
 
Młodziki rywalizują już w grze 9x9, w wymiarze czasowym 2x40 min, na pełnowymiarowym boisku (z pomniejszonym polem gry tj. od pola karnego do pola karnego). Taka gra zwiększa wymagania w zakresie kondycyjnym, co jest dla nas sporym wyzwaniem. Pojawiają się sędziowie, protokoły i kary indywidualne tj. 2 min. wykluczenia z gry ?.
Z racji tego, że w roczniku 2012 trenuje 28 chłopców, Trenerzy postanowili zgłosić do rozgrywek dwa zespoły. Dzięki temu większa część trenujących ma możliwość grania w tych rozgrywkach?.
Pierwszy zespół trafił do I Ligi Okręgowej D2 MŁODZIK GRUPA 2, w którym mierzy się z następującymi zespołami:
WARTA ŚREM
KOTWICA KÓRNIK I
POLONIA ŚRODA WLKP. II
JEDYNKA LUBOŃ
WARTA POZNAŃ SA II
AKADEMIA MŁODEGO PIŁKARZA POZNAŃ.
Do tej pory rozegraliśmy 5 meczy, zdobywając jedynie 3️⃣ punkty i zajmujemy 5 miejsce w tabeli.
Drugi zespół trafił do II Ligi Okręgowej D2 MŁODZIK GRUPA 5 i mierzy się z drużynami:
LIPNO STĘSZEW
WARTA ŚREM I
LOTNIK-1997 POZNAŃ
UKS ORLIK MOSINA
KS 1920 MOSINA
ORLIK POZNAŃ.
Do tej pory rozegraliśmy 4 mecze, zdobywając 6️⃣ punktów i zajmujemy 4 miejsce w tabeli.
Na mecze powołania otrzymują też wyróżnieni chłopcy z rocznika 2️⃣0️⃣1️⃣3️⃣. Dzięki temu mogą już teraz poznawać i przyzwyczajać się do zmian, które czekają na nich w przyszłym sezonie. Chłopaki - bardzo Wam dziękujemy za obecność i wsparcie ???
Jak widać po wynikach dużo jeszcze pracy przed nami ?.
Więc ciężko trenujemy i uczymy się zarówno działań taktycznych poszczególnych zawodników, formacji jak i całego zespołu. Adaptacja do gry w nowej kategorii ciągle trwa❗️❗️❗️
Ale my nie poddajemy się i już 16 września wyjdziemy na boisko, aby zmierzyć się z drużynami Akademii Młodego Piłkarza Poznań oraz Lotnikiem-1997 Poznań.
Liczymy na Wasze wsparcie i doping ?✊?.

W celu zapewnienia jak najlepszych usług online, ta strona używa plików cookies. Jeśli korzystasz z naszej strony internetowej, wyrażasz zgodę na używanie  plików cookies. Zapoznaj się z naszą   POLITYKĄ PRYWATNOŚCI